Изображение
Заголовок
Агрегатний вальцевий млин Р6-АВМ-30
Кнопки
- 1 +
Замовити прорахунок
Опис

Агрегатний млин Р6-АВМ-30 призначений для помелу зерна пшениці і отримання кінцевих продуктів: борошна вищого, першого і другого сортів. Млин застосовується на підприємствах агропромислового комплексу.

Розмельне відділення млина укомплектовано пакетно-шафовим розсівом і трьома збірними шнеками, в результаті чого можна варіювати сортність помелу від одсортного до трьохсортного. Також можливий варіант зміни процентного виходу по кожному сорту (за бажанням замовника і в залежності від якості вихідного зерна).

У базовому варіанті млина приймальне відділення не передбачається. У бункер для прийому зерна подається підготовлена помольная суміш. За бажанням замовника млин може бути укомплектована приймальним відділенням з можливістю формування помольних сумішей. Ємність силосів такого відділення - від 25 до 120т.

Зерноочисне відділення забезпечує наступні технологічні етапи очищення в:

  • в зерновому сепараторі;
  • в каменеотборніке (або пневмоклассіфікаторе);
  • в трієрі-куколеотборніке;
  • в обоечной машині (з сітчастою обичайкою);
  • в аспіраторі із замкнутим циклом повітря;

Очищене зерно транспортується у відділення зволоження, звідки направляється в силосу на перше відволажіваніе. У відділенні встановлено чотири силоси ємністю по 10м 3 Кожен, які забезпечують 17 годинне відволажіваніе при безперервній роботі млина.

Отволоженное зерно знову проходить шпалеру і аспіратор, потім знову зволожується і направляється на друге отволаживание (протягом 20-30хв). Підготовлене таким чином зерно надходить у відділення, що складаються з 4-х вальцьових верстатів, 1-го шестиприемного розсіву пакетно-шафового типу, 2-х энтолейторов і 2-х вымольных машин. У млині реалізовано три драних, чотири розмельних і одна шліфувальна системи. Борошно з кожної з систем окремими потоками направляється в Збірні шнеки, де є можливість направити її в шнек будь-якого типу. Борошно, отримана таким чином, пневмотранспортом направляється в вибійні бункера, що представляють собою Накопичувачі місткістю близько 1т.у нижній частині кожного бункера розташовані шнек і вибійний патрубок під стандартний мішок (50кг). Крім того, за бажанням замовника, вибійне відділення може бути укомплектовано ваговими дозаторами (висівки також затарюються в стандартні мішки). Можлива комплектація млина і системою аерозольтранспорту борошна і висівок в склад БХМ.

Управління млина проводиться за допомогою системи релейної автоматики з кнопковим пультом управління. Взаємні блокування машин у відділеннях забезпечуються системою управління. Млин може бути укомплектована системою автоматизованого управління на основі комп'ютера і контролерної мережі.

Технические данные
Технічна продуктивність т/добу., не менш
30
Загальний вихід,%, не менше
75
борошна вищого гатунку,
50-55
1 сорту, %
15-20
2 сорти, %
5-8
Довжина вальцевої лінії, см
560
Просіваюча поверхня, м2
32
Встановлена потужність кВт, не більше
160
Обслуговуючий персонал, чол., не менше
6
Габаритні розміри в змонтирів. стані, мм, не більше  
довжина
18000
ширина
11000
висота
7500

Новини

 Реалізуємо товари власного ливарного виробництва, а саме
 На складі готової продукції в наявності є наступні запасні частини:
 Доброго дня, шановні партнери.
Перелік обладнання виробництва ПрАТ "МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКИЙ МАШЗАВОД" вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету:
Залишилися питання?
Введіть Ваше ім'я!
Введіть назву компанії!
Введіть Ваш номер телефону!
Введіть Ваш Email!

Питання повиненнно містити не менше 16 символів!

Могилів - Подільський машинобудівний завод Прокласти маршрут